Training Transformatief Coachen (start 1 september 2022) Wachtlijst

01 sep
Nederland & Frankrijk

5 blokken, diverse data

€7.449,- ex BTW Inschrijven!

Training tot Transformatiecoach volgens de Bridgeman Methode

Deze opleiding van Robert Bridgeman is absoluut uniek in zijn soort. In 9 maanden tijd word je geschoold tot Bridgeman Transformatie Coach.  

Transformatief coachen gaat om zelfontwikkeling in de breedte. De hele mens wordt holistisch benaderd en er wordt gewerkt op fysiek, emotioneel, mentaal en spiritueel niveau.  

Deze vorm van coaching is de laatste jaren in Nederland aan het opkomen. De ziel, het onbewuste intuïtieve weten en reïncarnatie zijn lang afgedaan als onwetenschappelijk. De kracht van de Bridgeman Zelfrealisatie methode is echter dat ze methoden overstijgt en je uitnodigt eigen grenzen en kaders te verleggen.  

Deze opleiding is voor alle beginnende of gevorderde lichtwerkers, die de essentie van transformatief coachen willen doorgronden. Je ontdekt hoe je terugkomt bij je eigen bezieling en leert vertrouwen op je innerlijke leiding, zodat je mensen vanuit deze ervaring kunt begeleiden naar een lichter leven.

Groep 13, start september 2022

1 – 2 – 3 september 2022 (Nederland)
2 – 3 – 4 december 2022 (Nederland)
6 – 11 februari 2023 (Frankrijk)
20 – 22 april 2023 (Nederland)
12 – 17 juni 2023 (Frankrijk)
12 – 13 – 14 oktober 2023 (Nederland)

LET OP: Op dit moment is deze groep vol. Je kunt wel op een wachtlijst. De nieuwe data voor 2023 staan ook online!